Nowa rodzina reflektorów

18 lis 2014

opakowanie Super Oscar LED WBW gamie produktów firmy Valeo pojawiła rodzina 12 reflektorów dodatkowych serii Super Oscar LED opracowanych z myślą o pojazdach użytkowych. Oferowane są one pod należącą do Valeo znaną marka Ciebié.

 Cibié Oscar Super LEDTym co najbardziej wyróżnia nowe lampy Ciebié jest użycie w nich jako źródła światła wysokowydajnych diod LED. Pozwoliło to zmniejszyć wymiary reflektorów i zredukować ich masę nawet o 1 kg. Do tego diody te dają światło zbliżone barwą do światła dziennego oraz cechują się znacznie mnieszym żużyciem prądu i niezwykle dużą trwałością.

Również z trwałością pozostałych elementów lamp nie powinno być żadnych problemów. Wszystkie reflektory są odporne na wibracje, wodę, ekstremalne warunki pogodowe, korozję. By to osiagnąć konstruktorzy nie oszczędzali lamp w trakcie testów poddając je takim próbom, jak zanurzanie w wodzie na głębokość 30 cm na łączny czas 1 godziny, wystawianie na działanie temperatury 50°C na okres 500 godzin, czy wystawianie na okres 400 godzin na działanie mgły solnej w temperaturze 35°C.

RSuper Oscar LED z oslonaeflektory Cibié Super Oscar LED są dostępne w wersji podstawowej oraz w opcji (dłuższy i szerszy zasięg wiązki światła, zintegrowane światło pozycyjne LED). Niezależnie od charakterystyki technicznej, do wyboru są 4 wersje kololorystyczne obudowy, każda z osłoną z logiem Cibié LED.  Lampy te mogą więc być ciekawą propozycją dla tych, którzy cenią sobie styl, indywidualność i możliwość wyróżnienia swojego pojazdu.

Zostaw Komentarz