Nowości w katalogu interetowym TRW

10 lut 2016

TRW_integrated catalogue_360Zintegrowany katalog internetowy firmy TRW Aftermarket został uzupełniony o nowe funkcje, które usprawniają wyszukiwanie części oraz podkreślają jednocześnie wartość dodaną oferty Corner Module obejmującej hamulce, układy kierownicze i zawieszenia.

W katalogu dostępnym na stronie www.trwaftermarket.com można obejrzeć 1000 najpopularniejszych produktów w widoku 360°. Ponadto, dostępna jest teraz także lista wszystkich elementów wchodzących w skład zestawów klocków hamulcowych TRW. Rozwiązanie to pozwala przyspieszyć pracę dystrybutorów i mechaników.

Na dynamicznym i nieustannie zmieniającym się rynku dokładamy wszelkich starań, aby platformy cyfrowe TRW były jak najbardziej intuicyjne. Ciężko pracowaliśmy z naszym dostawcą danych, TecAlliance, aby zoptymalizować działanie katalogu i umożliwić klientom na całym świecie szybsze wyszukiwanie produktów – powiedział Alexander Knorn, global digital manager w dziale Parts & Service TRW.

Ponadto, z myślą o klientach z regionu Azji i Pacyfiku, zintegrowany katalog TRW jest już dostępny w chińskiej wersji językowej z pełnym dostępem do numerów VIN. Mogą z niego także korzystać klienci z Japonii, Malezji, Singapuru, Tajlandii, Indonezji, Tajwanu , Indii, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych krajów.

TRW jest jedną z pierwszych firm oferujących szybki i skuteczny dostęp do swojego katalogu w Chinach, co tamtejszym klientom stwarza wyjątkowe możliwości i zapewnia dużą wygodę – dodaje Knorn. – Wszystkie te zmiany w funkcjonalności stanowią doskonałe uzupełnienie informacji technicznych, zamieszczanych przez nas dla potrzeb rynku części zamiennych.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz