Obrotowe rysunki

28 paź 2014

T165_Web_Walker_e-Catalogue_01_676x326Nowe rozwiązanie wprowadzone w elektronicznych katalogach marek Monroe i Walker znacznie ułatwia identyfikację kluczowych cech części. Szybciej można więc odnaleźć poszukiwany produkt, zminimalizowane zostaje też ryzyko pomyłki.

 Elektroniczne katalogi należących do koncernu Tenneco  marek Monroe (www.monroecatalogue.eu) oraz Walker (www.walkercatalogue.eu) zostały ostatnio wzbogacone  o wygodne, obrotowe (o 360 stopni) rysunki produktów – amortyzatorów Monroe® oraz produktów kontroli emisji spalin Walker®. Ta nowa funkcja, obejmująca rosnącą liczbę wyrobów, pozwala osobom korzystającym z katalogów na sprawną i precyzyjną identyfikację poszukiwanych przez nie części. Nowe obrotowe rysunki pozwalają bowiem zarówno obejrzeć dany produkt z każdej strony, jak i dokonać zbliżenia na jego detale. Tym samym można łatwo i skutecznie  zidentyfikować kluczowe elementy konstrukcyjne, jak na przykład umiejscowienie portów czujników tlenowych na katalizatorach. Jest to szczególnie istotne i przydatne w sytuacji, gdy trzeba porównać rysunek katalogowy z oryginalną częścią, którą wymontowano właśnie z pojazdu.

M411_Monroe_logo_360_02Możliwość obracania i powiększania rysunków części pomaga zaoszczędzić czas pracowników warsztatów, jednocześnie do minimum ograniczone zostaje ryzyko zamówienia niewłaściwego produktu – mówi Olivier Schyns, starszy menedżer ds. marketingu w  Tenneco Europe Aftermarket. – To kolejna poważna inwestycja przedsięwzięta w celu zagwarantowania klientom Monroe oraz Walker bezpośredniego dostępu do najistotniejszych i najdokładniejszych informacji o produktach. Dzięki temu, nasi klienci mogą pracować wydajniej i skuteczniej – dodaje Schyns.

Dodajmy jeszcze, że obrotowe rysunki są dostępne za pośrednictwem nowej zakładki „360°”pojawiającej się na ekranie przedstawiającym numery seryjne części dla każdorazowego wyszukiwania poszczególnych komponentów.

Zostaw Komentarz