„Poznaj świat Ferrari z Shell Helix”

14 maj 2014

Do końca października 2014 roku potrwa ogólnopolski, otwarty konkurs „Poznaj świat Ferrari z Shell Helix” adresowany do sklepów i warsztatów samochodowych prowadzących sprzedaż olejów silnikowych Shell Helix.

Bolid_Ferrari_lowZgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są przez cały okres jego trwania, zaś nagrodą główną jest wyjazd do Ferrari World (największego na świecie zadaszonego parku rozrywki), wizyta na torze F1 oraz zwiedzanie Abu Dhabi i Dubaju.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zalogować się na dedykowanej konkursowi stronie www.sklepy.shellhelix.pl, po czym  należy wybrać dystrybutora do współpracy i zacząć zbierać punkty. Punkty otrzymuje się za zakup wybranych olejów, należytą ekspozycję produktów Shell Helix w miejscu sprzedaży, a także za udział w ankietach i konkursach oraz aktywne uczestnictwo w sezonowych promocjach.

Shell ufundował łącznie 75 nagród, w tym nagrodę główną w postaci 15 zaproszeń na pięciodniowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W programie wyjazdu jest wizyta na torze F1 w Abu Dhabi, zwiedzanie Dubaju i kluczowa atrakcja – szaleństwo w największym na świecie zadaszonym parku rozrywki Ferrari World.

Nagrody zostały podzielone na dwie kategorie:

 • Nagrody główne – zaproszenia do Ferrari World w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trafią do:
  • 10 sklepów/warsztatów z największą liczbą zdobytych punktów;
  • 5 sklepów/warsztatów najwyżej ocenionych przez jury pod względem jakości ekspozycji olejów silnikowych Shell Helix w miejscu sprzedaży;
 • Nagrody dodatkowe dla zdobywców kolejnych miejsc w konkursie:
  • 10 bonów paliwowych, każdy o wartości 500 złotych, otrzymają punkty sprzedaży, które najlepiej spełniły wymagane standardy ekspozycji i odpowiednio wykorzystały przygotowane do akcji materiały reklamowo-informacyjne;
  • 50 zaproszeń na konferencję szkoleniową organizowaną przez firmę Shell w Warszawie otrzymają sklepy/warsztaty, które zdobyły kolejne miejsca w konkursie pod względem liczby zgromadzonych punktów.

  Shell_Helix_Logo

Zostaw Komentarz