SACHS Race Challenge 2014
– już ponad 17 tysięcy zgłoszeń

25 mar 2014

Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia zapisów na SACHS Race Challenge do ZF Services wpłynęło ponad 17 tysięcy zgłoszeń. Organizatorzy zadecydowali więc o rozpoczęciu pierwszego spotkania o jeden dzień wcześniej niż pierwotnie planowali. Szkolenia na Torze Rakietowa we Wrocławiu rozpoczną się zatem już 21 maja.

Dwa dni szkoleń Sachs Race Challenge 2014 we Wrocławiu skierowane będą do warsztatów zaopatrujących się w części marek Sachs, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme, u takich dystrybutorów jak:  Fota, Opoltrans, Hart, Martex, Inter Parts, AD Polska, Auto Zatoka oraz Euromaster.

Podstawowym warunkiem udziału w akcji jest zakup przez warsztat  do 10 maja 2014 roku części za określoną kwotę minimalną zależną od wielkości warsztatu. Wynosi ona dla warsztatów osobowych – od 2 do 6 tysięcy złotych, zaś dla warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych). Do udziału w akcji można zgłosić bezpośrednio u dystrybutorów.

SACHS Race Challenge 2014 odbędzie się w maju i czerwcu na torach w Słomczynie, Debrznie i Wrocławiu. W programie akcji przewidziane zostały całodniowe szkolenia techniczne dotyczące układów zawieszenia i kierowniczych oraz systemów hybrydowych. Nie zabraknie też jazd porównawczych – tym razem, uczestnicy przekonają się, jak ważne dla bezpieczeństwa są sprawnie działające amortyzatory przednie. Podczas szkoleń sprzedażowych podjęty zostanie z kolei temat reklamacji – trudny, ale niezwykle ważny dla profesjonalnej obsługi klientów nowoczesnego warsztatu. Udział w tegorocznej akcji zapowiedział również specjalistyczny oddział koncernu ZF – ZF Motosport, który specjalizuje się w rozwoju technologii stosowanych w odmiennych dyscyplinach motosportów.

Bieżące informacje na temat SACHS Race Challenge 2014 są dostępne na stronie internetowej www.zf.com/pl. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF.

Zostaw Komentarz