Wielki Rajd na mecie

21 maj 2014

Info_Pras_Inter_Cars_GMW2014_1Trzy miesiące zmagań w konkursie Wielki Rajd dobiegają końca. Jego uczestnicy oczekują na wyniki. Ci, którzy zajęli premiowane miejsca już niedługo spotkają się na Gali Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach.

 Gala Mistrzów Warsztatu stanowi wyróżnienie dla najaktywniejszych klientów firmy Inter Cars. Impreza  służy również integracji właścicieli warsztatów i dostawców. W tym roku Gala odbędzie się w dniach 13-15 czerwca w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Udział w niej weźmie m.in. 500 laureatów konkursu Wielki Rajd.

Na laureatów konkursu czeka wiele atrakcji, m.in. koncerty i występy kabaretów oraz spotkania z ekspertami i fachowcami z branży usług warsztatowych. Specjalnie dla gości wystąpią Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny oraz kabarety Chatelet i Paranienormalni, natomiast Karol Okrasa zaprosi wszystkich na warsztaty kulinarne.

Gala Mistrzów Warsztatu to również rozstrzygnięcie konkursu Wielki Rajd i wręczenie nagród. W tym roku podczas Gali zostanie wyłonionych aż 45 osób, które otrzymają nagrody w postaci bonów zakupowych Inter Cars  o wartości od 2000 zł do 50 000 zł. Podczas Gali odbędzie się też losowanie w Loterii Mistrzów Warsztatu, w której do wygrania są nagrody wartości 100 000, 50 000  i 10 000 zł. Klienci, którzy nie zakwalifikowali się udziału w Gali Mistrzów Warsztatu zostaną obdarowani rajdowymi gadżetami. Czeka na nich 100 bezrękawników i 400 koszulek.

Wszystkie szczegółowe informację o Gali Mistrzów Warsztatu można znaleźć na stronie www.galamistrzow.pl.

Zostaw Komentarz