Wieści z ZAP SZNAJDER BATTERIEN

09 gru 2013

Blisko 80 procent akumulatorów produkowanych przez ZAP Sznajder Batterien trafia do odbiorców w ponad 50 krajach Europy i Afryki Północnej. Obecnie firma z Piastowa koło Warszawy, z wyłącznie polskim kapitałem, wytwarza ponad 100 typów akumulatorów głównie dla potrzeb motoryzacji.

zap_silver_premium Coroczny wzrost eksportu, zwiększające się nakłady inwestycyjne, stosowanie najnowszych technologii i wysoką jakość wyrobów zauważyli i docenili członkowie kapituły tegorocznej nagrody „Wybitny Eksporter” ustanowionej przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich przyznając to zaszczytne wyróżnienie firmie ZAP Sznajder Batterien. To już kolejna prestiżowa nagroda, którą otrzymał producent akumulatorów z Piastowa.

Przy okazji warto zauważyć, że na tegoroczny sezon zimowy firma ZAP Sznajder Batterien przygotowała nowość w postaci akumulatorów o nazwie Silver Premium. Są to baterie wytwarzane w nowoczesnej technologii srebrowo-wapniowej cechujące się bardzo wysokim prądem rozruchu, który został osiągnięty m.in. dzięki ulepszeniom w płytach ołowianych. Akumulatory te należą do grupy bezobsługowych, wyposażono je również we wskaźnik aktualnego stanu naładowania.

Wypada również przypomnieć, iż w połowie bieżącego roku ZAP Sznajder Batterien przejął firmę JENOX, znanego polskiego producenta akumulatorów, obejmując 100 proc. udziałów. Łączna zdolność produkcyjna połączonych firm wynosi ponad 2 miliony sztuk rocznie.

Zostaw Komentarz