Wzorcowa filia

13 sie 2014

Mija właśnie pierwszy miesiąc działalności filii Inter Cars w Bliznem Łaszczyńskiego, uznawanej za wzorcową, ze względu na wielkość magazynu i wdrożone w nim nowoczesne rozwiązania.

Otwarcie wzorcowej filii Inter Cars (3)Oficjalna inauguracja filii Inter Cars w Bliznem Łaszczyńskiego odbyła się 12 lipca. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Krzysztof Oleksowicz, założyciel Inter Cars wraz z Marcinem Zającem, wicewójtem gminy Stare Babice. – Cieszy mnie rozwój naszych filiantów, bo nowe filie nie są inwestycjami spółki Inter Cars, ale właśnie naszych partnerów. Mam nadzieję, że klienci będą tu chętnie zaglądać i robić zakupy. Gratuluję przedsięwzięcia i życzę dalszych sukcesów – powiedział Krzysztof Oleksowicz. Na otwarcie filii przybyli współpracownicy, klienci i zaproszeni goście. Wśród nich m.in. Witold Kmieciak, członek zarządu Inter Cars, Mirosław Matuszewski, kierownik magazynu centralnego oraz Michał Wiśniewski, dyrektor zarządzający Isuzu.

Filia w Bliznem Łaszczyńskiego jest największą spośród filii Inter Cars w rejonie Warszawy i jedną z największych w Polsce. Dysponuje trzykondygnacyjnym magazynem o powierzchni 1000 m2, a biura i sala sprzedaży mają powierzchnię 500 m2. Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Ma również własną salę szkoleniową.

Otwarcie wzorcowej filii Inter Cars (21)W filii wdrożono szereg udogodnień ułatwiających poruszanie się klientom. Oznaczono stanowiska sprzedaży części do samochodów osobowych, kasy i miejsca odbioru towaru. Dostępne artykuły zostały też należycie wyeksponowane. Celem sprawnej obsługi i wydawania towaru zastosowano terminale radiowe. Zamówiony towar dostarczany jest do klientów pięć razy dziennie o stałych porach, a pierwsze dostawy są realizowane już o godz. 7.15. Kierowcy dostarczający towar wyposażeni są w terminale do płatności kartą. Do końca roku w magazynie ma zostać uruchomiony taśmociąg, co dodatkowo przyspieszy obsługę.

Obecnie filia obsługuje jedynie klientów działających w segmencie samochodów osobowych, ale w ciągu najbliższych miesięcy w sprzedaży znajdą się także części do pojazdów ciężarowych. W nieco dalszej przyszłości planowane jest również uruchomienie salonu Inter Motors.

Obiekt powstał przy wsparciu programu rozwoju filii Inter Cars SA.

Zostaw Komentarz