Rachunek za ekologię

11 mar 2015

Ekologia i bezpieczeństwo, dwie jakże ważne wartości, którym hołduje współczesna motoryzacja, mają swój rewers. Są nim koszty. Mowa przy tym nie tylko o cenie nowego samochodu, ale również o kosztach jego serwisowania.
By obsługiwać te nowoczesne pojazdy, warsztaty muszą zainwestować – a to w urządzenie do obsługi czujników ciśnienia w ogumieniu, a to w stację do klimatyzacji wypełnianych nowym, wielokrotnie droższym, ekologicznym czynnikiem, to znów w zestaw do kalibracji kamer systemów wspomagających kierowcę, które tylko patrzeć, jak staną się obowiązkowe. O testerach diagnostycznych nie ma już nawet co wspominać.
By inwestycje te się zwróciły, naturalną koleją rzeczy więcej będą musieli zapłacić użytkownicy samochodów korzystający z usług warsztatów. Byle tylko byli w stanie.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

Wybierają niezależnych

Wysoka jakość usług, przystępna cena napraw i zaufanie to najważniejsze kwestie decydujące o wyborze warsztatu, w którym użytkownik naprawia swój samochód. Niezależne warsztaty samochodowe, rozproszone po całej Polsce są otwarte na coraz bardziej wymagających klientów.

miniaturka

ProfiAutoshow w majowy weekend

Kolejna edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show odbędzie się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach. Wśród atrakcji – zawody freestyle motocross z udziałem najlepszych zawodników FMX oraz muzyką na żywo

miniaturka

Pęczniejący katalog Helli

Hella to firma, która wyrosła z oświetlenia samochodowego i z tym asortymentem dalej jest kojarzona, choć od lat zestaw skojarzeń jest dużo szerszy, a to za sprawą konsekwentnie budowanej pozycji również w innych segmentach rynku.

miniaturka

W komplecie ze śrubami

Swoje najbardziej popularne koła pasowe z tłumikiem drgań skrętnych firma Gates będzie teraz dostarczała także w kompletach za wszystkimi śrubami.

miniaturka

Continental podwójnie wyróżniony

Continental, dobrze znany w branży motoryzacyjnej, został uznany za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku i otrzymał tytuł Superbrands 2014/15.

Zostaw Komentarz