Wszędzie światło

27 lis 2005
Dobre oświetlenie to nieodzowny warunek bezpiecznej jazdy. Wydajne i niezawodne źródło światła pozwala widzieć drogę i zawczasu zobaczyć wszelkie zagrożenia.
Dobre światło niezbędne jest również w warsztacie. Mechanik musi dostrzec każdy szczegół, nawet w trudno dostępnych miejscach. Tylko to pozwoli mu precyzyjnie operować narzędziami przy wrażliwych elementach samochodu.
Philips to doskonale znany każdemu producent wszelkiego rodzaju oświetlenia. Jego produkty stosowane są i w samochodach i w warsztatach, czego dowodzi ten oto krótki przegląd oferty holenderskiej firmy.
reklama
miniaturka

Żarówki do pary

Philips wprowadza na rynek żarówki halogenowe w opakowaniach C2, czyli pakowane po dwie sztuki w pudełku kartonikowym.

miniaturka

Kup jedną, dostaniesz dwie

Do 12 grudnia potrwa akcja „Pokonaj mrok

miniaturka

Widzieć dalej

Widzialność na większą odległość to więcej czasu na to, by zareagować na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-tremeVision gwarantuje o 130% więcej światła w stosunku do konwencjonalnych żarówek halogenowych.

miniaturka

Jak ksenony

Żarówki Philips WhiteVision oferują temperaturę barwową światła (4300 K) zbliżoną do lamp ksenonowych. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% od konwencjonalnej żarówki łączy unikatową wydajność oświetlenia ze stylowym wyglądem samochodu.

miniaturka

W świetle białym i ultrafiolecie

Lampa inspekcyjna może służyć nie tylko do oświetlenia miejsca pracy mechanika w warsztacie samochodowym. Zastosowana w modelu Philips RCH31 lampa UV pomaga zlokalizować wszelkie nieszczelności i wycieki w pojeździe.

miniaturka

Dostrzec każdy szczegół

Podczas naprawy lub konserwacji pojazdu ważne jest żeby widzieć, co się robi, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dlatego w każdym warsztacie niezbędna jest dobra lampa. W swoich profesjonalnych lampach warsztatowych Philips umieszcza diody LED o dużej mocy dające szeroką wiązkę nasyconego, białego światła, które precyzyjnie oświetla każdy szczegół.

miniaturka

Uwaga na podróbki!

Podróbki lamp ksenonowych firmy Philips stają się coraz bardziej dostępne w kanałach dystrybucji online i offline. Są to imitacje niskiej jakości, których kupowanie, sprzedawanie i posiadanie jest niezgodne z prawem.

miniaturka

Praktycznie najlepsze

Projekt nowego produktu może zostać oceniony rewelacyjnie. Testy prototypu mogą udać się w stu procentach. Ale prawdziwy sprawdzian zaczyna się dopiero, gdy gotowy produkt trafia w ręce klienta. Czy lampom inspekcyjnym Philips udało się „pokonać mrok”… polskich warsztatów?

Zostaw Komentarz